Menü Kapat
İNAN KAYNAK TEKNOLOJİLERİ
İNAN KAYNAK TEKNOLOJİLERİ

Kaynak sektöründe 2000 yılından beri verdiğimiz hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam ediyoruz. Kaynak teknolojileri konusunda yenilikler sunarak müşterilerimizin problemlerine profesyonel çözümler üretiyoruz.

İnan Kaynak Teknolojileri olarak, Almanya’da üretim yapan yüksek teknoloji ark kaynak makinaları MMA, TIG, PLAZMA, MIG/MAG (DC-ACDC)  kaynak ve kaplama teknolojisi lider üreticisi ELMA-TECH şirketinin, Türkiye Distribütörüyüz.

–ELMA-TECH Alman kalitesi, 40 yılı aşan bir süredeki kazanımların sonucunda, Manuel, yarı otomatik ve otomatik kaynak uygulamalarında kullanılan ve aynı zamanda robotik sistemlere entegre edilebilen ileri teknoloji ark kaynak makinalarını geliştirip üretiyor.

Özellikle ELMA-Tech kaynak makinelerinin ve sistemlerinin mikro işlemci tabanlı kontrol teknolojisi, kaynak kalitesi, proses güvenilirliği ve enerji verimliliği açısından rakipsiz müşteri sonuçlarına ulaşılmasına katkıda bulunuyor.

ELMA-TECH, müşterilerinin en yüksek imalat kalitelerini garanti etmek için, kaynak makinelerinin geliştirilmesinde en son teknoloji ve kaynak yöntemlerini kullanmaktadır. Almanya’nın en büyük yüksek teknoloji kaynak çözümleri üreticisi olarak, dünyanın her tarafındaki müşterisi için geniş ürün yelpazesi ve komple çözüm paketleri ile daha iyi seçenekler sunuyor.

Üretim yelpazesizinin kapsamı :

 MMA – İnverter bazlı makineler

 TIG – İnverter bazlı makineler

 PLAZMA – İnverter bazlı makineler

 MIG/MAG – Kademe şalterli ve İnverter bazlı makineler 

Kaynak konusunda uzman olan şirketimiz,  dağıtım ağımız üzerinden ELMA-TECH kaynak makinaları, ekipmanları ve hizmetlerini Türkiye`de ve Dünyanın bir çok ülkesinde başarıyla sunmaktayız. İddialı hedeflere ulaşmamız için, Türkiye´de kaynak cözüm ve satis sonrasi hizmet verip  ve bizimle birlikte büyük hedeflere yürüyecek siz değerli iş ortaklarımızın yaninda olmak istiyoruz.

Biz özellikle:

– Türbin gövdeleri

– Havacılık

– Özel makinalar – Boru hatları – Çelik

yapımı için kullanılan yüksek performanslı bir kaynak konseptini pazarlamaktayız.

Türkiye, Istanbul´da satış Ofisimiz  Rami Kışla Cad. Cicoz Yolu Hekimoğlu Plaza No.67/3, Topçular / Bayrampaşa / İstanbul´da bulunmakta. ELMA-TECH  ürünlerinin dağıtımı ve aynı zamanda kaynak ürünleri, servis ve eğitimden sorumluyuz. Her türlü kaynak probleminize çözümler üretiyoruz.